Ciesz się z 50 darmowych Spinów na Ulubionych grach NetEnt SlotsMillion w tym tygodniu

Sloty Million budują swoją reputację i bazę graczy w równej mierze niedawno i mają zderzak nowy bonus w sklepie dla każdego, kto jest fanem gniazd NetEnt - a kto nie? Ich jesienny bonus, znany jako SlotsMillion Harvest, zaczyna się w tym tygodniu, a nowi gracze mogą cieszyć się taką samą wspaniałą ofertą powitania jak zwykle, a także pięćdziesięciu darmowych obrotów na drugim depozycie, obejmujące niektóre z naszych ulubionych nagrań NetEnt z ostatnich czasów .

Gracze mogą podwoić swój pierwszy depozyt i otrzymać stu darmowych obrotów o dowolnej porze roku, ale nowi gracze, którzy podpisują się w tym tygodniu tylko z kasynem i używają kodu AUTUMN50, otrzymają połowy więcej obrotów, kiedy wykonają swój drugi. Takie gry nie są nic na imię, ponieważ gracze mogą korzystać z bonusowych obrotów na Dzikim Zachodzie - Wielkim Zachęcie Pociągu, Motyl Staxx lub Fairytale Legends - Czerwony Kapturek. Jeśli chcesz, aby nasza opinia nie mogła z nikim się pogodzić, ale prawdopodobnie skłaniamy się ku Butterfly Staxx z trzech - chociaż to jest całkowicie dla nas korzystające z tej gry najbardziej i niekoniecznie będzie to bezpłatne obroty idą dalej niż inne!

Nowe gry od Foxium

Po zarejestrowaniu się, jest dużo więcej, na co czekasz w obrębie konta SlotsMillion. Poza wszystkimi grami wymienionymi w naszym tekście SlotsMillion, będziesz mógł spróbować swoich sił w grach od zupełnie nowego dewelopera w tym tygodniu, a Foxium dołączy do walki. Estoński deweloper prowadził działalność dopiero od 2015 roku, ale już teraz uprawia się bardzo lojalnie wśród graczy, koncentrując się na zabawie, grafice i opowiadaniu, które nigdy wcześniej nie widziałeś!

Nowe Sloty od twoich ulubionych producentów

To nie jest ogromny tydzień dla nowych wydań gier na SlotsMillion, ale nadal jest dużo do oczu, w tym kilka nowych wydań z niektórych największych nazwisk. Quickspin szybko podąża za niedawnym sukcesem gier takich jak Goldilocks and Wild Bears z ich nową mobilną platformą Mayana, a NetEnt przyłącza się do imprezy po raz kolejny z największą publikacją października w Blood Suckers 2. Wraz z pierwszą grą po długiej drodze do stworzenia NetEnt jako rodzaju horroru kreskówek, wampiryczna akcja na sequel czeka na zupełnie nowy poziom, a wkrótce znajdzie się więcej szczegółów na ten temat.

Gdzie indziej, mniejsze nazwiska nie wykazują żadnych oznak spowolnienia, a Core Gaming w szczególności wyróżnia się w tym tygodniu z trzema nowymi gramofonami, na które warto oczekiwać. BarStar, Captain Cashfall i Carry on Camping będą w tym tygodniu atakować ekrany komputerów stacjonarnych i mobilnych, a tor Carry on Camping w szczególności z pewnością sprzyja zainteresowaniu graczy.

Jest to ekscytujący tydzień w SlotsMillion, a jeśli nie chcesz przegapić żadnej z akcji, pamiętaj o tym, aby się zarejestrować i użyj kodu AUTUMN50 podczas rejestracji, aby uzyskać te pięćdziesiąt dodatkowych obrotów NetEnt pod paskiem, na szczycie jednego z najszybszych bonusów powitalnych!

Jackpot City
Jackpot City
$1600Bonus